A következő címkéjű bejegyzések mutatása: csatni. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: csatni. Összes bejegyzés megjelenítése

2012. szeptember 1., szombat

Gyömbéres eper chutney

Továbbra is folytatom a csatnizást, mert nagyon izgalmas ízek keverednek!

Eddig nem is gondoltam volna , hogy ennyire visszatér a gyümölcs-hús párosítás iránti vágyam, ugyanis jó ideje, már, hogy leszoktam erről, most viszont nagyon kellemes ezekkel a  új szószokkal!

Hozzávalók: 1 gerezd fokhagyma,1 lila hagyma, 1 kis kanál reszelt gyömbér, méz/ cukor, paradicsom, eper,
citrom, bazsalikom, római kömény, szegfűbors / rózsabors,só, olívaolaj, balzsamecet / almaecet

Ez a chutney inkább való húsokhoz, kicsit édes, kicsit csípős és az eper savanyúságával teljesen egyben van.

Legközelebb készítek egy paradicsom nélkülit is mondjuk sütihez!







2012. július 14., szombat

Banán chutney


Már tavaly óta  szerettem volna kipróbálni, de csak most jutottam el hozzá, a Málnás cékla chutney sikerén felbuzdulva!

A banánt mostanában csak én szeretem otthon, régen pedig nagy kedvenc volt.
Ezért mostanság megmarad, ha veszek, és  most valami újat akartam készíteni a maradék 2 barnás héjúból, nem a szokásos banános sütit.

Hozzávalók: 2-3 banán, 1 újhagyma, (1 g fokhagyma én kihagytam), garam masala só, szegfűbors, rózsabors, fehér  bors, almaecet / fehérbor ecet, barna cukor/ méz, lehet még : kurkuma,  fahéj ,gyömbér, chili, római kömény , mazsola stb


Lehet édességként, mondjuk joghurttal (natúr), péksütivel, lehet előételként, vagy rizzsel főételként, vagy akár hússal, megbolondítva a szokásokat!













2012. július 6., péntek

Málnás cékla chutney


Én is azok közé tartozom, akik szeretik a gyümölcsös dolgokat  hússal.
Régi kedvenc: marhahús meggymártással, aztán pulyka barackkal sütve, de idén a málna csatni izgatott, mert még nem ettem és nagyon megkívántam.

Kaptam a piacon gyönyörű szép, nagy céklákat, így bátran készíthetem a sajátos kis csatnimat, amelyre nagyon vágyom.
Első ötletem, milyen jó lenne nyuszi mellé, de idő hiányában csak csirke maradt.

Mi mással , céklával lehet gondoltam, mert ezzel már kipróbáltam a  málnás céklakrém levesben, és nagyon passzolnak egymáshoz.

Hozzávalók: 20 dkg  cékla, 40 dkg málna, pár szem aszalt paradicsom (olajban eltett),  1-2 lila hagyma, kis darab gyömbér, méz/ cukor, só, bors, málnás balzsamecet (ízlés szerint) lehet almaecet is , fűszerek, mint:.cayenne bors, chili, szegfűszeg, fahéj, köménymag,  mustármag, mustár (én narancsos, de van málnás is!)