Pokazywanie postów oznaczonych etykietą moje podróże. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą moje podróże. Pokaż wszystkie posty

piątek, 3 maja 2013

Zielona majówka i komplecik...równie zielony:)


Uwielbiam wiosnę ,uwielbiam zieleń,uwielbiam czas ,gdy mogę swoje stwory opstrykiwać we własnym ogrodzie ,który właśnie staje się zielony:)
Zieleń daje mi wytchnienie i nawet czasem inspiruje.
Jestem na cudnej ,wyczekanej ,upragnionej majówce ,której baaardzo potrzebowałam...odpoczynek ,rowery i właśnie wszechobecna zieleń...uciekłam od pracy ,od stresu ...od deszczu...
Zrelaksowana zasiadam dziś tutaj na chwilkę wieczorową porą i wklejam zieleń w moim właśnie wydaniu ...zieleń pozszywaną z moich szmatek...ułożoną w jakąś całość...wiosenną,żywą...:)

KAJECIK...zapiśnik,b5...zieleń z brązem i beżem...serduszkowy...

Z kieszoneczka wewnątrz...

KOSMETYCZKA...pojemna ,zapinana na zameczek ,z kieszonkami wewnątrz...
...I na zewnątrz...
I torbiszon ...zielony jak trawka na wiosnę
Z kwiatuchami...
Z kieszonkami wewnątrz,ale i na zewnątrz!
Zapinana na zamek
Taki właśnie mój wiosenny komplecik:)

A taka zielona moja majówka:)
Pomykamy rowerami między tą soczysta zielenią...reset 100%.

Świat z perspektywy roweru uwielbiam:)

 
Zielono Was pozdrawiam...
KAJA

poniedziałek, 25 czerwca 2012

Szmatki ,łatki ,czyli znów Stoffmarkt Holland:)



 I znów przyszła pora ,by tak ,jak w zeszłym roku ,odwiedzić targi tkanin w Niemczech!Odkryłam je właśnie w zeszłym roku i wtedy właśnie pierwszy raz je odwiedziłam .Wtedy był Poczdam.W tym roku wybraliśmy kolejne miasto ,które leży najbliżej nas ,a w którym nas jeszcze nie było:)Tym razem Drezno.Dwie i pół godziny drogi minęły nie wiedzieć kiedy...i już buszowałam w stosach belek z cudnymi tkaninami.Zrobiłam na prawdę dobry zakup.Stoffmarkt Holland polecam wszystkim ,którzy szyją i szukają fajnych tkanin ,jakich dla mnie w naszych sklepach jeszcze ciągle brak.Wybór tkanin przeogromny ,atmosfera fajna ...
Po zakupach koniecznie relax...znów rowerowo... zjechaliśmy Drezno wzdłuż i w szerz.Ścieżki rowerowe same prowadzą przez całe miasto.Starówka piękna ,kawa pysznie smakuje...Udany dzień ,słoneczny ,pełen uśmiechu i fajnych chwil.
                                                                                                           A jeszcze przed wyjazdem uszyłam mega wielkiego torbiszona ....bardzo prosty wzór...w prostocie siła:)
I cały ten torbiszon zapełnił się pięknymi tkaninami,które przytargałam z Drezna!!Głowa pełna nowych pomysłów...teraz tylko szaleć przy maszynie:)

Dodaj napis

Lato w pełni,na moim balkonie wszystko bujnie kwitnie  i cieszy moje oczy:)Tak bardzo lubię go latem:)                                           Ściskam wieczornie.                                                                KAJA

czwartek, 18 sierpnia 2011

Biało-czarno -dla Justyny oraz wakacyjne wspomnienia...



Wakacyjne rozleniwienie ma swoje dobre strony:)

Można się wybyczyć,wchłonąć duuużo witaminy D z promieni słonecznych ...i dostać zapału do pracy:)

Torby filcowe miały się już skończyć-tak obiecywałam ...a okazuje się,że jest zupełnie odwrotnie:)

Mam ich znów kilka zamówionych i muszę ostro działać:)
Póki co...czarno -biała,filcowa -jak zawsze, dla Justyny!
Nieco inny kształt niż zwykle,nie wiem,czy to widać na zdjęciu, plus dodatkowe zapięcie magnetyczne.

Żeby nie było nudno,torby zupełnie w międzyczasie.
Natomiast jestem obecnie w trakcie realizacji specjalnego przedszkolakowego zamówienia!:)
Taka odskocznia,dziecięce motywy-dinozaury,samochody...jak się uszyją do końca,pokażę:)
Przedszkolne debiuty pewnego małego dżentelmena tuż tuż!!:)
Pozdrawiam Micha!:)






I wakacje...fotograficznie.
W totalnym nieładzie...taki mix!!
Uwielbiam poznawać nowe miejsca...oglądać u Was na blogach foty i sie inspirować na kolejne wyjazdy!
Chciałabym również podzielić sie swoimi wspomnieniami...choć nie wszystkim się to podoba:(




Zabawa kamieniami...frajda dla maluchów...






















Pozdrawiam ciepło i jeszcze nadal wakacyjnie...choć dzionek już jakiś krótszy...jakby nam chciał coś powiedzieć...
...czyżby wkrótce do szkoły!?!?!:(

KAJA