Pokazywanie postów oznaczonych etykietą filcowe twory. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą filcowe twory. Pokaż wszystkie posty
czwartek, 4 września 2014
Wakacyjne jeszcze szycie:)
Z wakacji zostały już tylko wspomnienia:):)
Ale jakie???
....takie wspomnienia dają moc !!
Baterie naładowane!!
Czyżby to baterie słoneczne!!:):)
Lato ,wakacje ,podróże ...."jak worek inspiracji "...napisała mi Dominika pewnego sierpniowego ciepłego wieczoru...wyjęła mi to z ust:)
Teraz czas zejść na ziemię ....ogarnąć szkolne tematy...buuu....i odliczamy ...10 miesięcy...oby do wakacji:)hihi
Ale lato jeszcze trwa!już mniej letnie nieco ,ale jednak!!
W kalendarzu jego koniec 23 września ...odejdzie...
... lubię tę datę-dla mnie wyjątkowa...mimo ,że co roku dla mnie coraz starsza:)hihi...jestem zwiastunem jesieni,jak ta data ,przynoszę jesień razem z nią:) :)
I co roku o tej porze wspominam kolejny ,który mi minął-od jesieni do jesieni...niezależnie jaki był ...dziękuję za niego
...koniecznie oczekuję złotej polskiej ,ciepłej ,pięknej słonecznej ,bezdeszczowej ,bezdepresyjnej ....poproszę:):)
...Przygotowujmy się pomalutku na kolory .Z pewnością za chwile się pojawią ...redukujmy delikatnie biegi ....z tych najwyższych na te wolniejsze ...powolutku...
A z lata wklejam tez letnie szyciowe wspomnienie ...wakacyjne ,lżejsze jakby nieco ...
o takie...
Pozdrawiam wrześniowo .... słonecznie :)
KAJA
wtorek, 24 września 2013
Kolorowe CANDY JESIENNO-URODZINOWE w madeinkasia!!
...Miało być w weekend !!!Wiem ,wiem ...ale czas mnie przegonił ,weekend uciekł:)
Miało być w urodziny me ...czyli wczoraj,ale ...jak to w urodziny ...trzeba troszkę poświętować ..w końcu ma się je raz w roku!!
Poświętowałam troszkę i czas uciekł:)
Miało być ,gdy przyjdzie Pani Jesień:)
Przyszła ...też wczoraj !:)
Ale dziś już się ogarniam i spełniam swoje obietnice:)
Zatem ...
ZAPRASZAM Was Kochani i Kochane..Was wszystkich ,którzy zaglądacie do mnie ,którzy lubicie moje filcowe i niefilcowe czarowanki:)
Dziś ja rozdaję:)
ZAPRASZAMna
CANDY JESIENNO-URODZINOWE!!!...
...zakręcone,kolorowe ,filcowe!:)
Do wygrania jedna z toreb moich "marketowych" ...do tachania zakupów ze sklepu!
Jakby jedna z poniższych:)
Jakby...ponieważ...będzie to torba takich właśnie rozmiarów i kształtów,ale aplikacja ,jaka ostatecznie ją ozdobi jest do wyboru !!Jak tam sobie zwycięzca zażyczy!!
A wybór niemały!!
Na niebiesko ,na pomarańczowo ,na brązowo ,na fioletowo,na oliwkowo ,na różowo...jak kto lubi ,jak kto woli!!:)
Takie kolorowe candy!!
Do wyboru motywy ,jakie przedstawiam poniżej:
MOTYW 1:mój kolisty zakręcony ślimakowy wzór w pięknym niebieskim kolorze ,taki chabrowy!!
MOTYW 2:serducho czekoladowe
MOTYW 3:ptaszor w żywym pomarańczu ,takim dyniowym iście:)
MOTYW 4 :fuksjowe serducho zatopione we fioletach:)
MOTYW 5: chabrowy kwiat
MOTYW 6:oliwkowy kwiat:)
i serducha...
MOTYW 7:pomarańczowe
MOTYW 8:serducho różowe!
Ale sobie wymyśliłam ,prawda??
Takie zakręcone candy:)
Zapraszam Was wszystkich serdecznie do udziału ,do zabawy!!
Pobawimy się do 15 pażdziernika!!
Zasady takie jak zwykle!!
Należy wkleić na swojego bloga pierwsze zdjęcie z mojego dzisiejszego posta i podlinkować ,aby zainteresowany łatwo do mnie trafił i wpisał się na ewentualną listę zabawy:)...i pięknie je podpisać ,najpiękniej !!:)zaprosić ,zachęcić:)
15go pażdziernika wylosujemy szczęśliwca!
Zapraszam i życzę fajnej zabawy ...i Wam i sobie!!
Ściskam Was ciepło...
kaja
środa, 18 września 2013
Marketówki ...będzie candy!!
Takie dwie "marketówki" dziś prezentuję!:)
Kto zagląda,podczytuje...ten wie,że to moja nazwa ,ja te torbiszony tak ochrzciłam:)
Wieeelkie są,wieeeele udżwigną,śmiało zastapią 4 reklamówki z marketu...nie szeleszczą,są wielorazowego użytku ...a przy okazji trochę ładniejsze!:)Też tak myślicie??:)
Dwa uszyłam ...brąz-sercowy i chaber-kółkowy!
Dziś tylko prezentuję ,na szybko ,bo choroba zamęcza i do łóżka się chce,do ciepłego...
Ale już dziś zapraszam ...zaglądajcie ...nie wiem kiedy ,ale na dniach...jak mnie poniesie ....zmontuję jakąś rozdawajkę...
Okazje przemijają!
Było kiedyś candy imieninowe ,było chyba świąteczne ...a teraz...w poniedziałek przychodzi Pani Jesień,a wraz z nią kolejny co roku o tej samej porze... roczek mojego na tym świecie istnienia...:):)
To chyba dobra okazja ,aby ,zamiast dostawać-rozdawać:):)?!Takie dwa w jednym ...jesiennie-urodzinowo!!
Może właśnie takie marketówki ,a może coś innego?!;)
Teraz nie wiem tego nawet ja!:)
TAk czy siak ...jeśli ktoś ma ochotę na jakiś filcowy twór z mojego warsztatu...ZAPRASZAM!
Zaglądajcie ...może w weekend??
Obydwie są na prawdę mega pojemne...moje dynie dobrze się w nich odnajdują:)
ZAPRASZAM!!...PRAWIE JESIENNIE!
kaja
Kto zagląda,podczytuje...ten wie,że to moja nazwa ,ja te torbiszony tak ochrzciłam:)
Wieeelkie są,wieeeele udżwigną,śmiało zastapią 4 reklamówki z marketu...nie szeleszczą,są wielorazowego użytku ...a przy okazji trochę ładniejsze!:)Też tak myślicie??:)
Dwa uszyłam ...brąz-sercowy i chaber-kółkowy!
Dziś tylko prezentuję ,na szybko ,bo choroba zamęcza i do łóżka się chce,do ciepłego...
Ale już dziś zapraszam ...zaglądajcie ...nie wiem kiedy ,ale na dniach...jak mnie poniesie ....zmontuję jakąś rozdawajkę...
Okazje przemijają!
Było kiedyś candy imieninowe ,było chyba świąteczne ...a teraz...w poniedziałek przychodzi Pani Jesień,a wraz z nią kolejny co roku o tej samej porze... roczek mojego na tym świecie istnienia...:):)
To chyba dobra okazja ,aby ,zamiast dostawać-rozdawać:):)?!Takie dwa w jednym ...jesiennie-urodzinowo!!
Może właśnie takie marketówki ,a może coś innego?!;)
Teraz nie wiem tego nawet ja!:)
TAk czy siak ...jeśli ktoś ma ochotę na jakiś filcowy twór z mojego warsztatu...ZAPRASZAM!
Zaglądajcie ...może w weekend??
Obydwie są na prawdę mega pojemne...moje dynie dobrze się w nich odnajdują:)
ZAPRASZAM!!...PRAWIE JESIENNIE!
kaja
Subskrybuj:
Posty (Atom)