Póżno ,ale jestem!!
Melduję się!!
Lepiej póżno niż wcale!!!
Wiecie dziewczyny ...okazuje się ,że rozdawajka może być świetną zabawą dla wszystkich!!
Dla mnie ,dla Was ,ale równie dobrze dla facetów,takich mniejszych co prawda ,ale jednak facetów:):)
Mowa o synkach moich!!
Gdy do domu wkrada się wieczorny chaos,bo na dworze już zmrok,jesień za oknem i dzień krótki a ich w chacie roznosi i chatę mi roznoszą...dałam im bojowe zadanie!!
Miałam drukować ,ale po co ?!
Młody wycinał,starszak pisał!!
Nie mało !!!Duuuużo bardzo!!Ponad 170 karteczek!!
Rączka bolała!!:)
Ale zabawa przednia !!I cisza miła nastała na prawie godzinę:)
A potem punkt kulminacyjny!
LOSOWANIE!!
Losował tweedowy kot i sowa swetrowa...moje nowe wynalazki ,znaczy twory moje!!:):)
Musiały!!Tak kazał synek mały!!
A że synki dwa...czemu by nie?!?!
Miała być marketówka !!Będą marketówki!Dwie!!!!!!!!!!
TADAM!!!Surprise!!
To chyba nawet nie rozpusta!!!:):)
Liczba osób ,które się zapisały była dla mnie ogroooomnym zaskoczeniem!Miłym rzecz jasna!!:)
DZiewczyny...dzięki za udział w zabawie!!
Miłe to ,że tyle Was zagląda do mojego warsztaciku:)
A jak chętnych tyle ,to i ja zaszaleję!!
Lubicie niespodzianki?
Proszę bardzo!!
Zatem!!!
Moje losowaczki wylosowały:
oraz
PRACOWNIA GARDEROBA
Dziewczyny ,gratuluję Wam baaardzo i dziękuję za udział w zabawie!!
Szczerze przyznam ,że nawet nie miałam czasu zajrzeć w Wasze blogi,ale nadrobię to ,obiecuję!!
Może w weekend znajdę chwilkę i nadrobię zaległości!!Zwolnię nieco,zasiądę z kubkiem kawy!
Wylosowane dziewczyny proszę o kontakt na maila
kajaroszko@tlen.pl
...tam dogramy szczegóły ,wybierzemy motyw!!
Sowa poszła spać ,dłuuuugi kratkowany kocur również,losowaczki zaległy ,chętnie zalegnę i ja!!
Dobranoc!!
kaja