Pokazywanie postów oznaczonych etykietą CANDY. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą CANDY. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 17 października 2013

Póżno jestem ...ale jestem!!!


Póżno ,ale jestem!!

Melduję się!!
Lepiej póżno niż wcale!!!

Wiecie dziewczyny ...okazuje się ,że rozdawajka może być świetną zabawą dla wszystkich!!
Dla mnie ,dla Was ,ale równie dobrze dla facetów,takich mniejszych co prawda ,ale jednak facetów:):)

Mowa o synkach moich!!

Gdy do domu wkrada się wieczorny chaos,bo na dworze już zmrok,jesień za oknem i dzień krótki a ich w chacie roznosi i chatę mi  roznoszą...dałam im bojowe zadanie!!
Miałam drukować ,ale po co ?!
Młody wycinał,starszak pisał!!
Nie mało !!!Duuuużo bardzo!!Ponad 170 karteczek!!
Rączka bolała!!:)
Ale zabawa przednia !!I cisza miła nastała na prawie godzinę:)

A potem punkt kulminacyjny!
LOSOWANIE!!
Losował tweedowy kot i sowa swetrowa...moje nowe wynalazki ,znaczy twory moje!!:):)
Musiały!!Tak kazał synek mały!!

A że synki dwa...czemu by nie?!?!
Miała być marketówka !!Będą marketówki!Dwie!!!!!!!!!!
TADAM!!!Surprise!!

To chyba nawet nie rozpusta!!!:):)

Liczba osób ,które się zapisały była dla mnie ogroooomnym zaskoczeniem!Miłym rzecz jasna!!:)
DZiewczyny...dzięki za udział w zabawie!!
Miłe to ,że tyle Was zagląda do mojego warsztaciku:)

A jak chętnych tyle ,to i ja zaszaleję!!
Lubicie niespodzianki?
Proszę bardzo!!
Zatem!!!
Moje losowaczki wylosowały:


SARTSTUDIO 
oraz 
PRACOWNIA GARDEROBA

Dziewczyny ,gratuluję Wam baaardzo i dziękuję za udział w zabawie!!
Szczerze przyznam ,że nawet nie miałam czasu zajrzeć w Wasze blogi,ale nadrobię to ,obiecuję!!
Może w weekend znajdę chwilkę i nadrobię zaległości!!Zwolnię nieco,zasiądę z kubkiem kawy!

Wylosowane dziewczyny proszę o kontakt na maila 
kajaroszko@tlen.pl
...tam dogramy szczegóły ,wybierzemy motyw!!

Sowa poszła spać ,dłuuuugi kratkowany kocur również,losowaczki zaległy ,chętnie zalegnę i ja!!
Dobranoc!!
kaja



wtorek, 24 września 2013

Kolorowe CANDY JESIENNO-URODZINOWE w madeinkasia!!


...Miało być w weekend !!!Wiem ,wiem ...ale czas mnie przegonił ,weekend uciekł:)
Miało być w urodziny me ...czyli wczoraj,ale ...jak to w urodziny ...trzeba troszkę poświętować ..w końcu ma się je raz w roku!!

Poświętowałam troszkę i czas uciekł:)

Miało być ,gdy przyjdzie Pani Jesień:)
Przyszła ...też wczoraj !:)

Ale dziś już się ogarniam i spełniam swoje obietnice:)
Zatem ...
ZAPRASZAM  Was Kochani i Kochane..Was wszystkich ,którzy zaglądacie do mnie ,którzy lubicie moje filcowe i niefilcowe czarowanki:)
Dziś ja rozdaję:)
ZAPRASZAMna
CANDY JESIENNO-URODZINOWE!!!...
...zakręcone,kolorowe ,filcowe!:)

Do wygrania  jedna z toreb moich "marketowych" ...do tachania zakupów ze sklepu!
Jakby jedna z poniższych:)

Jakby...ponieważ...będzie to torba takich właśnie rozmiarów i kształtów,ale aplikacja ,jaka ostatecznie ją ozdobi jest do wyboru !!Jak tam sobie zwycięzca zażyczy!!
A wybór niemały!!
Na niebiesko ,na pomarańczowo ,na brązowo ,na fioletowo,na oliwkowo ,na różowo...jak kto lubi ,jak kto woli!!:)
Takie kolorowe candy!!
Do wyboru motywy ,jakie przedstawiam poniżej:


MOTYW 1:mój kolisty zakręcony ślimakowy wzór w pięknym niebieskim kolorze ,taki chabrowy!!

MOTYW 2:serducho czekoladowe
MOTYW 3:ptaszor w żywym pomarańczu ,takim dyniowym iście:)
MOTYW 4 :fuksjowe serducho zatopione we fioletach:)

MOTYW 5: chabrowy kwiat
MOTYW 6:oliwkowy kwiat:)

i serducha...
MOTYW 7:pomarańczowe
 
MOTYW 8:serducho różowe!


Ale sobie wymyśliłam ,prawda??
Takie zakręcone candy:)

Zapraszam Was wszystkich serdecznie do udziału ,do zabawy!!
Pobawimy się do 15 pażdziernika!!

Zasady takie jak zwykle!!
Należy wkleić na swojego bloga  pierwsze zdjęcie z mojego dzisiejszego posta i podlinkować ,aby zainteresowany łatwo do mnie trafił i wpisał się na ewentualną listę zabawy:)...i pięknie je podpisać ,najpiękniej !!:)zaprosić ,zachęcić:)

15go pażdziernika wylosujemy szczęśliwca!
Zapraszam i życzę fajnej zabawy ...i Wam i sobie!!

Ściskam Was ciepło...


kaja


środa, 18 września 2013

Marketówki ...będzie candy!!

Takie dwie "marketówki" dziś prezentuję!:)
Kto zagląda,podczytuje...ten wie,że to moja nazwa ,ja te torbiszony tak ochrzciłam:)

Wieeelkie są,wieeeele udżwigną,śmiało zastapią 4 reklamówki z marketu...nie szeleszczą,są wielorazowego użytku ...a przy okazji trochę ładniejsze!:)Też tak myślicie??:)

Dwa uszyłam ...brąz-sercowy i chaber-kółkowy!
Dziś tylko prezentuję ,na szybko ,bo choroba zamęcza i do łóżka się chce,do ciepłego...

Ale już dziś zapraszam ...zaglądajcie ...nie wiem kiedy ,ale na dniach...jak mnie poniesie ....zmontuję jakąś rozdawajkę...

Okazje przemijają!
Było kiedyś candy imieninowe ,było chyba świąteczne ...a teraz...w poniedziałek przychodzi Pani Jesień,a wraz z nią kolejny co roku o tej samej porze... roczek mojego na tym świecie istnienia...:):)
To chyba dobra okazja ,aby ,zamiast dostawać-rozdawać:):)?!Takie dwa w jednym ...jesiennie-urodzinowo!!

Może właśnie takie marketówki ,a może coś innego?!;)
Teraz nie wiem tego nawet ja!:)
TAk czy siak ...jeśli ktoś ma ochotę na jakiś filcowy twór z mojego warsztatu...ZAPRASZAM! 
Zaglądajcie ...może w weekend??

Parciane uszy w kolorystyce aplikacji
Obydwie są na prawdę mega pojemne...moje dynie dobrze się w nich odnajdują:)

ZAPRASZAM!!...PRAWIE JESIENNIE!

kaja


sobota, 24 września 2011

Wyniki Candy przy urodzinowym torcie!!:):):)




Witam....Moje Drogie Panie!!!!:)
Przy osiemnastkowym ,hihihi ,torcie odbyło się losowanie...znane już są wyniki mojego urodzinowego CANDY!!!

Tadam.....
A może Wam jeszcze nie zdradzę...potrzymam w napięciu:)


Cały emaliowany kubełek zapełniony losikami...sztuk dokładnie 150!!
Baaaardzo Wam dziękuję za świetną zabawę.
Nie spodziewałam się ,że będzie Was aż tyle!
Ale to takie miłe!!
I powtórzę się,ale muszę...uskrzydla i dowartościowuje mnie fakt,że moje szycie Wam się podoba !:)

Torba jest tylko jedna,niestety,ale tak sobie myślę,że słowo się rzekło i będę robić wszystko,aby uszyć kolejną "wolną" sztukę i znów kogoś rozsmakować!:)
Teraz było candy urodzinowe,to czemu by nie imieninowe??Tak jak w zeszłym roku???!:)

Zatem wstępnie umawiamy się,że w imieniny Katarzyny znów się obdarujemy!!
Zapraszam zatem,zaglądajcie czasem!:)


A zwycięzcą jest




"KINIA"

Gratuluję!!

Kiniu,proszę Cie o kontakt mailowy ze mną:kajaroszko@tlen.pl

i podanie swoich danych adresowych do przesyłki!!!
***************
*********

***
Fajna zabawa,takie miłe chwile,trochę zadumy ,gdy do koszyczka wpada kolejne 12 miesięcy!!

A tak na marginesie,to zdradzę Wam ,że naprawdę osiemnaście:):)...to co ,że x2!!:):)hihi



I koniecznie na zakończenie muszę Wam wszystkim podziękować,szczerze i całym swoim serduchem ...za wszystko ,za dobre słowa i życzenia ...wszystkie...te w komentarzach,a było ich tak wiele,na maila,bo też mi sie skrzyneczka zapełniała i na komórkę również...wczoraj piszczała i piszczała:)
I za karteczkę Dominisi mojej kochanej ,co wpadła i posłodziła..............ale jak...ech....kochane jesteście!!

Lecę się kurować,bo grypa niemała mnie również na urodziny odwiedziła i jeszcze muszę wpaść na bloga Kini,bo nie znalazłam wcześniej czasu,aby do Was wszystkich zerknąć,ale nadrobię to w weekend!!
Pozdrawiam już jesiennie,ale baaardzo ciepło i życzę słonka na kolejne dwa tygodnie,bo podobno maja być cieplutkie!!

KAJA

wtorek, 13 września 2011

Moje candy urodzinowe i ostatnie promyki słońca!







Wrzesień nadszedł nagle,nie wiadomo skąd...ba...już prawie jego półmetek !

Lubię ten miesiąc baaardzo...nawet wyjątkowo go lubię z kilku powodów:
Jest dla mnie jeszcze trochę latem,a trochę już jesienią,a obydwie te pory roku lubię baaardzo!

Ostatnie promyki letniego słońca nie zawodzą tego lata,ogrzewają nas nadal,przynajmniej mnie:):)
Tym bardziej wrzesień mi się podoba.

A kolejny powód to nie bagatela...to moje urodziny...kolejne co roku...już nie osiemnaste...niestety!!
I tak naprawdę wtedy,gdy mi bije dzwon ,bije także dla jesieni...wtedy właśnie ona dopiero wkracza...jakby wspólnie świętujemy tego dnia!!

Fajne,miłe chwile,radosne,tulące mnie moje dzieciaki,może bez wielkiej fety,ale jednak jest u nas wtedy jakoś wyjątkowo...lubię ten dzień!

I namiastkę dobrego humoru chcę darować także Wam,aby tutaj również wyjątkowo było...choć troszeczkę!!:)
Oferuję filcowa torbę,którą uszyłam dla Was.

Zapraszam zatem na moje urodzinowe CANDY!!!!

Jeśli ktoś ma ochotę na takie filcowe cudo w zieleniach i tweedowych brązach,a w promocji dorzucam fajne przecierane pudełeczko na drobiazgi,też mojej produkcji


,to zapraszam serdecznie do wzięcia udziału w losowaniu!!
A odbędzie się ono właśnie w pierwszy dzień jesieni i właśnie w moje urodziny
-
23 września!!:)

Zasady-standard:podlinkowane zdjęcie na blogu z informacją oraz zapisanie się komentarzach!!
Zapraszam raz jeszcze wszystkich i życzę fajnej zabawy i Wam i sobie!!!

A póki jesień mokra nie przegoni słonka,każda chwila dla mnie fajna,aby powłóczyć się z moimi chłopakami po parku ,albo po naszym bukowym lesie,ale i balkon jeszcze nas gości.Na nim biesiadujemy ile się da!
Wchłaniamy ostatnie owoce w formie koktajlu.
Nie ma w naszym domu takich,którzy by się nie oblizywali na jego widok!:)
Od najmniejszego do największego:)

Szybkie wykonanie i maksimum łasuchowania.Łączę przeróżne owoce,ostatnio mamy szał na maliny,z maślanką schłodzoną w lodówce,cukier i cukier waniliowy,mikser-kilka sekund-pyszota!!







Balkon powoli przybiera jesienne akcenty...dynie ,wrzosy...
Ale na razie nie zapeszam ,bo dla mnie to jeszcze lato i już!!!:)Niech trwa!

Pozdrawiam słonecznie wszystkich,którzy wpadają do mnie...miło tak z Wami poplotkować:)

KAJA