Pokazywanie postów oznaczonych etykietą sukienka. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą sukienka. Pokaż wszystkie posty

2 lutego 2015

Ciuszki z Sheinside i rodzynek z Choies :)

Hej kochane!
Czy kupujecie czasem ubrania za granicą? A z Chin? Moi znajomi śmieją się, że prowadzę intensywną wymianę handlową z Chinami :P Zaczęło się od różnych pierdoł, a potem pooooszło i teraz zamawiam tam też ciuchy. Są tanie i całkiem dobrej jakości. Mimo to trzeba uważać i sprawdzać na zdjęciach u innych, jak co wygląda. Dlatego też wrzucam swoje :)

1. Czarna, prosta sukienka. 


Wydaje mi się, że już jej nie ma, bo nie mogę jej znaleźć, ale może jeszcze wróci. Podobne sukienki są tutaj. Jest bardzo fajna, bo ma taki krój, że można ją założyć i do fajnych leginsów na co dzień, i do szpilek na ważniejsze wyjście. Rękaw sięga do łokcia, jest ze sztucznego materiału, ale nie jest to odczuwalne.




 2. Szara sukienka z dekoltem na zakładkę


Tę sukienkę kupiłam po wpisie Ani z aniamaluje. Jest genialna, ale muszę ją przerobić, bo przy moim mniejszym biuście dekolt robi się do pępka. Poza tym jak wyżej: Fajny materiał, sukienka na różne okazje, bo pod spód można spokojnie założyć top i zlikwidować dekolt. Możecie ją dostać tutaj za całe 44 zł ;)

3. Szara narzutka


Ta narzutka póki co jest zakupem, z którego jestem najmniej zadowolona. Myślałam, że będzie miała inny krój i że będzie zakrywać więcej rąk niż do łokcia. Jej też chwilowo nie mogę znaleźć na stronie. Nie wiem, może więcej z niej wyciągnę, jak będzie na to dobra pogoda :)

4. Bluzka dawno dawno temu...


Jest chyba z wiskozy i lekko prześwituje. Ale jest też lejąca i ma bardzo przyjemny krój. Świetnie się ją nosi. Kosztuje 34 zł i jest do kupienia tutaj, a tutaj taka sama, tylko z długim rękawem :)

5. Szal typu koc :P


A ten szal kupiłam w Choies.com. Jest z akrylu, ma frędzle i wymiary 200x60. Z powodzeniem może robić za koc :P Na zdjęciu jest złożony na pół ;) Można było go kupić za 9,9$ tutaj, w tej chwili widzę, że jest wyprzedany. 

Obie sukienki mam w rozmiarze M (noszę H&Mowe 38 ;) a pozostałe rzeczy są bezrozmiarowe :)

Takie sklepy często mają dobre wyprzedaże i kody rabatowe, przydatne jeśli robimy większe zakupy. Na przykład teraz Sheinside ma fajną, walentynkową promocję:

Valentine's Day Sale! - do 14 lutego

Robicie zakupy w takich sklepach? Jesteście zadowolone? Moim zdaniem nie ma co się wahać, bo ciuchy są niezłe i sporo tańsze niż w sieciówkach. Radzę tylko dokładnie sprawdzać wymiary i oglądać zdjęcia wrzucane przez użytkowniczki :)


Podoba Ci się u mnie? Możesz polubić stronę bloga na facebooku, zaobserwować go na bloglovin, albo wejść na mój instagram! Zapraszam :)

22 maja 2014

Haul: American Eagle Outfitters -40% na wszystko ;)

Dzisiejsze zakupy nie były planowane. Ale tak jakoś wyszło, że wpadłyśmy z mamą do Galerii Mokotów, zajrzałyśmy do American Eagle i... trochę przepadłam ;) Ale dzięki temu mam całkiem nieźle uzupełnioną szafę na lato, więc raczej było warto :) Zapraszam do oglądania!


Kombinezon, cena regularna ~170 zł

Rozglądałam się za czymś w tym stylu od dłuższego czasu, ale wszystkie były szyte na wysokie osoby. Ja mając te swoje 167 mogłabym w nich chodzić jedynie na wysokich obcasach. A to? Cudeńko. Będzie idealne na wyjścia.





Sukienka, cena regularna ~160 zł

Bardzo prosta, lekka sukienka w świetnym kolorze (mam ostatnio fazę na 'hot pink' :D). Ma dobrą długość i ciekawe wycięte plecy. Te blade nogi będą jutro opalane, obiecuję ;)


Spodnie, cena regularna ~150 zł

To głównie za czymś takim się rozglądałam dzisiaj :) Długie spodnie na upał. Lejący się cienki materiał w ciekawy wzór. O wiele bardziej przyzwoite i uniwersalne niż szorty, mimo to do zniesienia przy dwudziestu paru stopniach ;)



Biustonosz, cena regularna ~60 zł

Biustonosz typu bandeau też był od jakiegoś czasu poszukiwany. Mam kilka bluzek, które wymagają czegoś takiego. Ten jest świetny, bo ma wszyte gąbki :)

Od cen regularnych przy kasie leciało 40% :) Nie wiem do kiedy trwa promocja, ale to dobra okazja, bo American Eagle do najtańszych sklepów świata nie należy, a kolekcja na lato jest śliczna <3


Jak Wam się podobają moje zakupy? :)

24 czerwca 2013

Haul wyprzedażowy z H&Mu :)

W zeszłym tygodniu w H&Mie zaczęły się wyprzedaże. Mi dało się tam dotrzeć dopiero dzisiaj, więc rzeczy były już dość przebrane, ale i tak udało mi się co nie co kupić ^^


Bluzka z działu dziecięcego - 30 zł


Swoją drogą, niech mi ktoś powie, kto wpadł na pomysł zrobienia prześwitujacej (tak, przód prześwituje) bluzki na 13-14 latkę? Serio?

Sukienka 30 zł

Z serii szmatka na jeden sezon, ale pasuje mi do kostiumu ^^



Sweter 60 zł

Myślę, że bardziej do noszenia jako bluzka niż jako sweter



Kardigan, 40 zł
Kupiła go sobie moja mama, ale myślę, że ja go będę nosić częściej :D


Zwykle nie kupuję w H&M, ale ceny na wyprzedażach są na tyle korzystne, że postanowiłam czegoś poszukać :)

A Wy jak?
Kuszą Was wyprzedaże czy omijacie je szerokim łukiem?

Piszcie! :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...