Pokazywanie postów oznaczonych etykietą pinterest. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą pinterest. Pokaż wszystkie posty

9 lutego 2015

Jak uczesać się na randkę? 5 pomysłów

Na randce chcemy wyglądać ładnie, romantycznie, seksownie, schludnie. Ale ważne jest też to, aby fryzura nam się w trakcie nie rozpadała, ewentualnie była łatwa do poprawienia. Oto moich kilka propozycji:


barefootblonde.com

Duuuży, rozciągnięty warkocz dobierany, najefektowniej moim zdaniem wygląda, gdy zrobimy splot holenderski. Nie jest to nic trudnego, kwestia wprawy :)

icreativeideas.com

To próbowałam zrobić na siostrze, wychodzi całkiem nieźle :) Aczkolwiek tutaj już lepiej poprosić o pomoc drugą osobę, bo samemu może być ciężko to sobie zrobić.

missysue.com

Baaardzo prosta fryzura na opaskę. Pozostałe włosy można zakręcić :)

beautyhigh.com

Trzy kucyki, trzy warkoczyki, trzy koczki - również bardzo proste, sama pokazywałam tą fryzurę kiedyś u siebie na instagramie. 

www.buzzfeed.com

Proste i efektowne - dla tych, które dobrze się czują w kucykach :)

bobbyglam.com

Ta fryzura jest ostatnio bardzo popularna na youtubie. Robimy po prostu dwa warkocze (mogą być kłosy) i podpinamy je wsuwkami przez głowę. U mnie się to trochę rozpada, mam za ciężkie włosy :(

Która fryzura spodobała Wam się najbardziej? Jak lubicie się czesać na randki? Powiem Wam szczerze, że ja najczęściej po prostu kręcę włosy :)









Podoba Ci się u mnie? Możesz polubić stronę bloga na facebooku, zaobserwować go na bloglovin, albo wejść na mój instagram! Zapraszam :)

11 lipca 2014

Posty warte odświeżenia i zmiany na blogu!

Hej kochane! I kochani, jeśli tacy też mnie czytają ;)

Przeprowadziłam mały remont na blogu. Poza szablonem, który jak widzicie zmienił się tylko odrobinę, zrobiłam porządki w postach. Poleciało sporo takich, które były nieaktualne, albo które potraciły zdjęcia - to głównie pinterestowe inspiracje. Poza tym po prawej stronie znajdziecie kilka zakładek, w których pozbierałam posty w kategorie :) Myślę, że tak będzie o wiele łatwiej się tu odnaleźć :)

Kolejna zmiana, to ujednolicenie mojego nicku i zdjęcia. Od teraz wszędzie, i na blogu, i na wizażu i na innych portalach znajdziecie mnie jako Panna Nika (lub pannanika, a na youtubie jestem pannanika92). Wszelkie wątpliwości powinnien rozwiać też ujednolicony awatar ;)

Skoro już mowa o serwisach społecznościowych, to ZAPRASZAM na facebooka - polubiając fanpage nie zapomnijcie odkliknąć "otrzymuj powiadomienia", bo inaczej ciężko z zasięgiem postów :<
Dalej mamy instagram, gdzie postuję coś prawie codziennie, pinterest - kopalnię inspiracji, tumblr, który jest dla mnie czymś pomiędzy myślodsiewnią a zbiorem fitmotywacji i na koniec twitter, którego nadal nie do końca umiem używać, ale konto mam i może w końcu się wkręcę :P Znajdziecie mnie też na weheartit, ale tam ostatnio bywam raczej rzadko :)


Podczas przeglądania postów, wpadłam na kilka takich, o których już prawie zapomniałam, a myślę, że wymagają odświeżenia.
Także zanim na blogu zaczną się nowe wpisy, zachęcam do powrócenia do tych. A może ktoś wpadł tutaj niedawno i jeszcze ich nie widział? ;)

Skrzypokrzywa - czyli jak przyrządzać i pić tę ziołową mieszankę

Trądzikowa mapa twarzy - czyli o czym mówią Twoje pryszcze

Dlaczego nie piję coli zero czyli kilka słów o aspartamie

Dlaczego lepiej się mierzyć niż ważyć

76 sposobów użycia oleju kokosowego

Rodzinne imprezy uwiecznione, nie pogrzebane - czyli o ciekawym pomyśle na weselny filmik

Jak żyć i nie zwariować

Inne ciekawe wpisy znajdziecie w kategoriach po prawej :)

Dajcie znać z jakich serwisów społecznościowych korzystacie najczęściej!
Czy jest tu ktoś kto powie mi jak się wkręcić w twittera? ;)

Podoba Ci się u mnie? Możesz polubić stronę bloga na facebooku, zaobserwować go na bloglovin, albo wejść na mój instagram! Zapraszam :)

15 października 2013

5 DIY: serwetkowy aniołek, wstążkowe zasłony, skarpetkowa gąsienica, sweterkowe rękawice i lampka nocna inaczej

Dzisiaj porcja prostych, nieskomplikowanych DIY, które każdy może wykonać sam w domu. Skusicie się?

suelipinheiro.blogspot.com.es

goodhousekeeping.com

helpinglittlehands.blogspot.ca

buzzfeed.com

Mi się mega podoba koncepcja na zasłonkę ze wstążek, ale jakbym sobie taką zrobiła, to już w ogóle miałabym pokój jak 5-latka :D

Co sądzicie?




8 października 2013

Złota jesień w dekoracjach

Zdążyliśmy już ustalić, że jednym z argumentów, który przemawia za polubieniem jesieni jest jej kolorystyka. Sposobem na przekonanie się do tej pory roku może też być wpuszczenie jej do domu. Jak? Na pewno nie otwierając wszystkie okna na oścież podczas deszczu :P Można to zrobić w miły dla oka i bezbolesny sposób. Oto wyszperane przeze mnie propozycje:

agirlsrighttodream.tumblr.com


kreativnaplaneta.wordpress.com

lovethispic.com




Wszechobecne dynie, liście, świece... To akurat uwielbiam! I już myślę nad jakimś jesiennym DIY :)

W tym zestawieniu nie znalazły się żadne propozycje z kasztanami, które przecież też genialnie wyglądają w koszyku postawionym w jakimś przyjemnym miejscu ;)

Uważajcie tylko na dynie wystawione przed domem, bo nam ostatnio ukradli!






27 kwietnia 2013

5 pinezek #5 Lato już tak blisko!

Wiosny nie było, za to mamy już lato ^^ 
Co prawda aktualnie za oknem deszcz, ale wczoraj było tak cudownie letnio, że aż chciało się śpiewać :D
Aż ciężko uwierzyć, że za jakieś 6 tygodni koniec semestru i wakacje :)
A teraz majówka, kiedy też można wykorzystać niektóre z dzisiejszych pomysłów :)



Chciałam coś takiego stworzyć już w zeszłym roku, może w tym mi lepiej pójdzie ^^



Gdyby ktoś chciał się na to sam porywać ^^

www.homeadore.com

3. Perfekcyjny hamak
U mnie niestety ciężko z takim drzewem :/


Śliczna, efektowna i banalna do zrobienia samemu.

buzzfeed.com

5. Pizzadilla
Idealny pomysł na szybki, prosty obiad

To który pomysł dzisiaj wygrywa?










9 sierpnia 2012

Pinterest - update.

Pamiętacie TEGO posta, gdzie zachwalałam Wam pinterest? Jak wiecie wkręciłam się w to na maksa i stamtąd czerpię większość inspiracji.
Jedyną wadą tego serwisu było to, że trzeba było poprosić o zaproszenie oraz trzeba było mieć konto na twiterze lub facebooku, żeby móc założyć sobie profil.

Ale dzisiaj to się zmieniło! Od teraz rejestracja jest otwarta, a do założenia konta wystarczy adres e-mail :)

Jeśli jeszcze nie macie swojej tablicy na pinterest, a lubicie wyszperywać różne ciekawe rzeczy w internecie, to zachęcam :)

TUTAJ link do posta pinterestu na temat rejestracji.



24 kwietnia 2012

Przypnij to! - Pinterest.com

Przypomnijcie sobie, ile razy znalazłyście w internecie jakiś ciekawy przepis, tutorial, artykuł.
Ile razy potem żałowałyście, że nie zapisałyście sobie gdzieś adresu tej strony?
A może zapisujecie, ale wasze "zakładki" pękają w szwach a w plikach na dysku nie można się już połapać? 

W dawnej, analogowej epoce wydarłabyś przepis z gazety i przypięła go na tablicy korkowej. 
No i co? I teraz znów tak można! :D


Właśnie po to powstał serwis pinterest.com.
Początkowo wydawał mi się skomplikowany, nie do końca rozumiałam sens tego wszystkiego. W czym jest lepszy od weheartit, tumblr i soupa, które już miałam?
Kolejny pożeracz czasu polegający na scrollowaniu przez obrazki?


Pinterest ma też tę opcję. Możemy przeglądać to, co wrzucili inni. Całość, albo w podziale na kategorie.


To, co nam się spodoba, możemy przepiąć na swoją tablicę.


Tablic możemy stworzyć dowolną ilość. Możemy też subskrybować innych użytkowników lub ich poszczególne tablice.



No dobra, ale czym tak naprawdę się to różni od innych serwisów?

Nie podpinamy samego zdjęcia. Podpinamy stronę. Taka jest zasada.
Czyli np jeżeli podepniecie sobie tę notkę, to na tablicy wyświetli się jedno wybrane przez Was zdjęcie, ale będzie ono podlinkowane pod całą notkę. Dzięki temu właśnie możemy łatwo zapamiętać artykuły, przepisy, pomysły. 

A nowe rzeczy podpinamy bardzo łatwo - przez przycisk, który można sobie dodać do przeglądarki, na belce z zakładkami. Jak coś nam się spodoba klikamy magiczne "pin it" i po chwili mamy to na naszej tablicy.


Ja wsiąkłam totalnie, zwłaszcza, że dzięki aplikacji na iPoda mogę sobie przeglądać pinezki na wykładzie :P Dzisiaj szukałam ćwiczeń i motywacji do wzięcia się za siebie. 
Mam też tablicę z włosami i paznokciami, z ciuchami, z przepisami. Mam nawet tablicę o ślubie, mimo iż jeszcze mi do niego daleko :D

Pinterest pomaga planować eventy, wydaje mi się, że można mieć nawet wspólne tablice z innymi użytkownikami. Można tam znaleźć mnóstwo niesamowitych pomysłów na DIY, na zabawy z dziećmi, na zdobienia paznokci, outfity. 

Wiem też, że co raz więcej osób reklamuje swój biznes przez ten serwis, ale tym się szczególnie nie interesowałam.

Konto zakłada się dość łatwo, jedynym problemem jest konieczność otrzymania zaproszenia. Można o nie poprosić sam serwis, klikając banner na stronie głównej, ale można też poprosić kogoś kto już ma tam konto, czyli np mnie :D Dokładny tutorial można znaleźć na youtubie.

Obiecuję, że nie mam nic wspólnego z tym serwisem, rozpływam się nad nim tylko dlatego, że barrrrrdzo mi się podoba ten pomysł!

moja tablica to www.pinterest.com/pannanika

Możecie sobie przejrzeć, jak to wygląda. Na stronie głównej możecie też przejrzeć co wrzucają inni, bez konieczności logowania. 

Co sądzicie?
A może macie już konto? Jeśli tak, koniecznie zostawcie link!

Kto ma jakieś inne ciekawe pomysły na przechowywanie pomysłów znalezionych w necie? Chętnie się dowiem :)


Aha, jeżeli macie ochotę rozpocząć zabawę z tym cudeńkiem, zostawcie maila w komentarzu, wyślę Wam zaproszenie ;)

Buziaki i do następnego razu! :)




Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...