Pokazywanie postów oznaczonych etykietą nude glam. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą nude glam. Pokaż wszystkie posty

28 października 2012

Manicure na czerwono i dwa swatche essensiakowe

Wiem, że macie już dość swatchy, dlatego tym razem upchnęłam dwa w jedną notkę i dodałam manicure, żeby Wam je trochę osłodzić ^^
A na koniec dla wytrwałych rozwiązanie wczorajszej zagadki^^


Pierwszy kolor to redvolution.
Czerwień wpadająca w pomarańcz. 
Miałam nadzieję, że będzie wpadać bardziej w koral, ale niestety, jest jak jest:



Drugi kolor to nudziak, 
hazelnut cream pie.

Daje lekkie różowe refleksy i jest idealny do manicure typu dłoń manekina. Polecam!




I na koniec różany manicure, w którym postanowiłam wykorzystać wszystkie cztery moje czerwone lakiery, żeby udowodnić sobie, że nie są identyczne. 
No i nie są :D



Róże są wydziubane wykałaczką, jak zawsze nieidealne, ale takie być miały.

Kto czeka na rozwiązanie zagadki z wczorajszego posta?

Powiem Wam, że Wasze typy bardzo mnie rozbawiły, bo znam wszystkich chłopaków z tej drużyny :D



Mój to OCZYWIŚCIE ten po środku, w okularach :D
Tylko dwie z Was go obstawiły - czy to znaczy, że nie pasujemy do siebie? :D



Jak podoba się Wam nowy wygląd bloga?
Coś jeszcze poprawić, podciągnąć?



7 marca 2012

Swatch: Lakier essence nude glam 02 iced strawberry cream


Czas na pierwsze swatche essencowych nowości. 
Lakiery nude glam to całkowicie nowy pomysł. Wprowadzono 7 kolorów, pojemność to 5 ml.


Do pełnego krycia potrzebowałam aż 3 warstw. 
Nie nadaje się też do frencha, ponieważ przy jednej warstwie strasznie smuży i nie nadaje się to do zostawienia bez kolejnych warstw. 


Mimo tych wad uważam, że kolor jest piękny. Śliczny, porcelanowy róż z delikatnym shimmerem.
Myślę, że pięknie wyglądałby też zmatowiony.
Kolor idealny za równo na co dzień, jak i na wyjścia, bardzo kobiecy. 


A wy? Co o nim sądzicie?
Macie już coś z nowości? 
Piszcie!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...