Cześć!
Jeśli tu jesteście, to na pewno
zauważyliście, że na blogu zagościł w końcu nowy design. Mój ukochany mężczyzna
zrobił mi przepiękną identyfikację wizualną, ja trochę pogrzebałam w
gadżetach i nareszcie mogę się pochwalić wyglądem bloga, jaki mnie satysfakcjonuje
:) Z tej okazji zorganizowałam dla Was - wreszcie - konkurs!