Dzisiaj będzie długo, ale wiem, że lubicie te posty, więc mam nadzieję, że nikt nie będzie płakać :) Będzie o jedzeniu - jak zwykle, ale tym razem też takim w domu i o sprzęcie, który kupiliśmy. O pokemonowych spacerach. A na koniec trochę o serialu i kilku znaleziskach z internetu :) Weźcie herbatkę w dłoń i czytacie! I żeby nie było - u nas nie ma tylu atrakcji na co dzień - to chyba zachłyśnięcie się wakacjami ;)
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą knajpy. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą knajpy. Pokaż wszystkie posty
25 lipca 2016
Subskrybuj:
Posty
(
Atom
)