Pokazywanie postów oznaczonych etykietą cień. MIYO. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą cień. MIYO. Pokaż wszystkie posty

26 sierpnia 2012

Haul: Cienie MIYO i wyprawka szkolna z IKEI

Nareszcie udało mi się coś kupić! :D

Na pierwszy ogień dwa cienie MIYO kupione w drogerii Jasmin. Jeżeli chodzi o te cienie mam fazę typu "złap je wszystkie" i na pewno dokupię kolejne kolory jak tam znowu będę. Są mega tanie - kosztują 5-6zł, a jeden, który już mam jest boski, więc dokupuję kolejne. Mam nadzieję, że sprawdzą się równie dobrze :D



Przekłamało kolory - w rzeczywistości są cieplejsze, prawy to brąz, lewy fiolet. Jak wróci dobre światło zrobię post ze swatchami.


Z IKEI:

Świetny zeszyt A4 w linie, z sówkami, do kompletu zestaw trzech teczek - jedna w sówki jak zeszyt, druga pomarańczowa i trzecia zielona - gładkie.




Zestaw żelowych długopisów - mam świra na punkcie żelowych, kolorowych długopisów :D


Zestaw świetnych pocztówek, bardzo w moim klimacie.
Początkowo miały wylądować w pudełku razem z całą kolekcją, ale tak bardzo mi się podobają, że powieszę je na ścianie :)






I na koniec lampka do oświetlania klawiatury na usb, ciekawe czy będzie dobrze działać ^^






I to tyle! 
Jestem bardzo szczęśliwa, że kupiłam sobie te rzeczy :D 
Dawno nie było żadnego haulu, więc mam nadzieję, że się ucieszycie :)

Ogólnie polecam zajrzeć do IKEI, bardzo dużo fajnych rzeczy się pojawiło :)

Od jutra idę na tydzień do pracy za biurko, nie wiem jak będzie z notkami...

Buziaki!

30 marca 2012

Zabierzcie mi kartę płatniczą...

... bo zbankrutuję!!


Wczoraj wpadłam do drogerii, żeby do kupić resztę nagród do rozdania (taaak, mam już je wszystkie szykujcie się!) ale oczywiście musiałam kupić też coś dla siebie.


Te potworki dopadły mnie przy kasie. Zaatakowały mnie z koszyczka z produktami wyprzedawanymi po 3,99. Kolory to: 41 ...spotted!, 39 ultra violet i 49 cool breeze.



Najlepszą pigmentację ma fiolet, żółty też nie jest zły, natomiast niebieski to porażka! W dodatku kompletnie nie wiem po co mi on przy moich niebieskich oczach... No cóż, trudno...


Kolejny cień to MIYO - nr 42 Happy Suzy.



Pigmentacja jest niesamowita, kolor jest przepiękny! Mój mężczyzna stwierdził, że jest miodowy (tak, też byłam pod dużym wrażeniem :P). Cena tych cieni (około 6 zł), sprawia, że chcę mieć je wszystkie!


A ten zakup przypadkiem był planowany :D Już od dawna chciałam kupić tę pomadkę.




Ale kolor niestety mnie nie zachwycił... Na moich ustach daje efekt lekkiego shimmeru i tyle. Na ręce zapowiadał się o wiele lepiej. Przepraszam, że nie pokażę Wam zdjęcia na moich wargach, ale mam katar i moje usta wyglądają jak po nieudanym botoksie...

W niedziele startujemy z rozdaniem!! :) 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...