Pokazywanie postów oznaczonych etykietą akcesoria. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą akcesoria. Pokaż wszystkie posty

12 października 2015

9 jesiennych kapeluszy || Jesienny niezbędnik Niki #2



Tak jak kiedyś moda zupełnie mnie nie interesowała, tak ostatnio coraz więcej trendów mi się podoba. W tym sezonie, niesamowicie przypadły mi do gustu jesienne kapelusze - filcowe i wełniane. Sama mam już swój i bardzo fajnie się go nosi - do tego jest dziewczęcy i elegancki. Jedyna wada kapeluszy - wiatr je strasznie zwiewa, więc trzeba uważać, żeby go nie stracić! A, i potrafią trochę ograniczyć widoczność ;)

Przejrzałam ofertę kilku sklepów i wybrałam te, które mi się najbardziej podobają:


H&M: 1 | 2 | 3

SheIn: 1 | 2 | 3


Stradivarius: 1 | 2 | 3


Ja sama mam ten szary z H&Mu. Jest wełniany, naprawdę porządny. Dorzucam jeszcze kilka zdjęć z dzisiejszego spaceru, żebyście mogły zobaczyć, jak wygląda w akcji :)



O, tu właśnie chciał uciekać skubany na wolność!



Lubicie takie akcesoria? A może preferujecie czapki?
Podoba Ci się u mnie? Możesz polubić stronę bloga na facebooku, zaobserwować go na bloglovin, albo wejść na mój instagram! Zapraszam :)

30 września 2013

Ulubieńcy Września ;)

Mamy ostatni dzień miesiąca. Czy to nie idealna pora na ulubieńców? :)


Kosmetycznie:

Świetna odżywka Garnier Goodbye Damage, o której na pewno napiszę coś więcej
Wróciłam do Jantaru jakiś tydzień temu i już widzę pozytywne efekty!
Szampon Lush w kostce Ultimate Shine dzielnie towarzyszył mi na wyjazdach, już drugi rok z rzędu. Czekam, aż Lush pojawi się w Polsce i nie będę musiała czekać, aż ktoś pojedzie do UK, żeby uzupełnić zapas ;)



Akcesoria i gadżety:

torebkę chciałam kupić już dawno temu, kiedy to Em pokazała na blogu swoją. Niestety wtedy już jej nie dostałam. Jakaż była moja radość, gdy dopadłam ją na wyprzedaży, za całe 19,90 :D Od tamtej chwili towarzyszy mi dzielnie, jest absolutnie idealna, jeżeli potrzebujemy zabrać tylko kilka rzeczy do samochodu, albo wrzucić ją do koszyka na rowerze. No i ten napis! 

Kalendarz upolowałam w biedronce. Pomaga mi jako tako zapanować nad moim życiowym chaosem ;) 

Filmy:


Czyli nadrabiamy braki w klasyce ;)


Jeżeli chcecie obejrzeć dobrą, a nie durną komedie, to polecam ten film.

Seriale:

Wróciły moje dwa ukochane seriale - How I met your mother i Greys Anatomy! :D



Książki:


Baardzo długo mi zajęło przeczytanie tej książki, ale zajarałam się i już czytam kolejny tom ^^



Tę powieść można było zdobyć w ebooku za darmo, skanując kod z plakatu rozwieszonego na przystankach. (nie wiem czy dalej działa, ale link do zdjęcia tego plakatu znajdziecie na moim fanpage'u ;) )
Jeżeli lubicie tego typu powieści obyczajowe i nie przeszkadza Wam czytanie o ludzkich dramatach, to serdecznie polecam tę książkę :)

Muzycznie:







Pinezkowo:

Randomowo:

10 września były moje 21 urodziny, które dzięki moim cudownym znajomym oraz hojnym rodzicom po raz pierwszy od mojej osiemnastki nie wyglądały tak:


Zaczynając od kupna samochodu, poprzez niespodziankę na plaży na opijaniu tych urodzin przez trzy dni na praktykach kończąc - wszystko było cudowne, perfekcyjnie i jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy się do tego przyczynili :*:*:* Postawiliście sobie wysoko poprzeczkę na przyszły rok :D

Standardowe pytanie: znacie coś z tego, o czym pisałam? Lubicie? 

5 kwietnia 2013

Haul - dawno nie byłam w Rossmanie ^^

Coś, co uwielbiam, czyli zakupy z mamą w Rossmanie i uzupełnianie zapasów :)



Produkty do włosów - wszytko ulubieńcy i wszystko akurat było w promocji :)


Gumki i wsuwki, które uciekają mi z łazienki jak nie patrzę...



Listerine zero - bo klasycznym można się zabić
Ulubione chusteczki alterry, poprzednie opakowanie się kończy.

Kupiłyśmy jeszcze kilka herbat, które już mi się spodobały i "mleko" owsiane, którego jestem bardzo ciekawa. Bo skoro krowiego nie powinnam, a sojowe też najzdrowsze nie jest, to czego używać..?

Przydałyby się jeszcze zakupy odzieżowe i byłabym na jakiś czas usatysfakcjonowana :)


17 stycznia 2013

DIY dla małych przyjemności :)

Hej hej :)

Dzisiaj szybki wpis, w którym chciałabym Wam pokazać kilka wartych uwagi, prostych tutoriali :)

1. Kokardki!


Moja ulubiona Bethany pokazuje jak łatwo zrobić kokardkę do włosów, chociaż z takiej kokardki możemy zrobić też broszkę czy inny uroczy dodatek :)

I pamiętajcie - BOWS BEFORE BROS! :d

2. Wzorek na rajstopach



Nie możecie znaleźć w sklepach ciekawych rajstop? Ingrid przychodzi Wam z pomocą :)

3. Kołnierzyk Piotrusia Pana


Po co płacić grube pieniądze za kołnierzyk w sklepie, skoro samemu można stworzyć takie cacuszko? :)

4. Podrasowujemy pokój


Kilka pomysłów jak dodać smaczku swojej sypialni czy biurku :)

5. Opaski!



Tutorial teoretycznie letni, ale może komuś się coś takiego przyda na studniówkę? :)


Jeżeli chodzi o mnie i o jakąkolwiek działalność twórczą to WSZYSTKO PO SESJI.
Nawet nie pytajcie ile godzin spędziliśmy dzisiaj nad projektem. Jak przetrwam do końca przyszłego tygodnia, to będę mistrzem świata.

Znacie jakieś podobne fajne DIY? 
Próbowałyście coś takiego tworzyć?

I jak tam okres przedsesyjny? :D






Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...