na relację z warsztatów zapraszam na Fb (nie trzeba być zarejestrowanym:))
https://www.facebook.com/ewa.mrozowska
https://www.facebook.com/people/Cynkowe-Poletko/100050056280586/
:D
na relację z warsztatów zapraszam na Fb (nie trzeba być zarejestrowanym:))
https://www.facebook.com/ewa.mrozowska
https://www.facebook.com/people/Cynkowe-Poletko/100050056280586/
:D
spotkanie w gronie tych, którzy podzielają Twoją pasję - bezcenne1
ogromnie dziękuję!!! było fantastycznie :D
przepiękne prace powstały
atmosfera była cudowna
spokój, czas na wszystko
w tych czasach niełatwych- za oddech dziękuję Wam :*